Józef Natkaniec
  III Bytowski Maraton Rowerowy

Dnia 5.06.2010 w Bytowie odbył się III Bytowski Maraton Rowerowy. Podobnie jak w poprzednich latach, i w tym roku również w tej imprezie wystartowałem. Do wyboru były trzy dystanse: mini - 10 km, hobby - 30 km oraz mega - 60 km.
Wystartowałem razem z bratem na dystansie hobby - 30 km. Start nastapił o godz.12.00. Na starcie stanęło 201 zawodników i zawodniczek. Tłok niesamowity! Do Grzmiącej trasa asfaltowa, udało nam się dotrzymać kroku razem z czołówką. Potem juz teren i stawka zawodników się rozciągnęła. Do 10 km jechałem razem z bratem, a potem już mogłem liczyć tylko na własne siły.

Maraton ukończyłem w dobrej formie. W kategorii open zająłem 29 miejsce osiągając czas 1:08:30. W kategorii wiekowej M 50 zająłem 3 miejsce. Mój brat zajął 20 miejsce w kat. open wykręcając czas 1:05:53, oraz 2 miejsce w kategorii M 50.

Dzisiaj stronę odwiedziło już 49198 odwiedzającyDziękuję Copyright : Józef Natkaniec

Ta strona internetowa została utworzona bezpłatnie pod adresem Stronygratis.pl. Czy chcesz też mieć własną stronę internetową?