Józef Natkaniec
  Skandia Maraton Sopot

Od Filmy
Skandia Maraton LangTeam z edycji na edycję bije rekordy popularności. Tydzień temu w Olsztynie liczba startujących przekroczyła 1000 osób, jednak nadmorski kurort Sopot przyciągnął jeszcze więcej miłośników dwóch kółek i aktywnego spędzania czasu - w 5. edycji Skandii Maraton udział wzięło ponad 1300 osób! Ten przepiękny nadmorski kurort zadebiutował na mapie maratonów rowerowych organizowanych przez Czesława Langa. Start i meta usytuowane były nieopodal Morskiego Oka czyli Stawu Nowowiejskiego położonego zaledwie kilometr od morza Bałtyckiego. Dopisała także pogoda, a i organizatorzy stanęli na wysokości zadania, ponieważ przygotowana trasa wszystkim przypadła do gustu. Dnia 27 czerwca 2010 roku razem z bratem postanowiliśmy wystartować w maratonie rowerowym w Sopocie. Była to V edycja Skandii Maratonu organizowana  przez LANGTeam. Wystartowaliśmy na dystansie Mini - 32 km. Na tym dystansie wystartowało 434 zawodników i zawodniczek, a ukończyło 408 osób. W kategorii open zająłem 117 miejsce a brat pojechał lepiej i zajął 94 miejsce.

Start na dystansie Mini- 33 km.

Start na dystansie Mini- 32 km- mój nr startowy 4186

Start na dystansie 8km - rodzinny.

Mój nr 4186, brat 2827

Podjazd na trasie maratonu.

Na trasie maratonu.

Tłok na trasie-trudno znależć miejsce na wyprzedzanie.

Jeden z wielu podjazdów- najlepiej podprowadzić rower i przy okazji odpocząć.

Do mety już niedaleko.

W Sopocie - razem na zdjęciu; brat Nr 2827 i ja Nr 4186.

Koszulka Skandii Maratonu LangTeam.

Podium dystans Mini - kategoria M6 - na 2 miejscu brat Edek. Ja zająłem w tej kategorii 4 miejsce.

Dzisiaj stronę odwiedziło już 49208 odwiedzającyDziękuję Copyright : Józef Natkaniec

Ta strona internetowa została utworzona bezpłatnie pod adresem Stronygratis.pl. Czy chcesz też mieć własną stronę internetową?